Affiliate program

Získajte odmenu vo forme kreditu za každého nového zákazníka, ktorého privediete na náš web.Ak odporučíte nového zákazníka, ktorý si navýši kredit za minimálne 10€, dostanete ako odmenu 10% zo sumy, ktorou si tento nový zákazník navýši kredit po prvý krát, teda z prvej faktúry. Navyše, Vami odporučený nový zákazník dostane tiež bonus vo výške 5% zo sumy prvej faktúry o ktorú si navýši svoj kredit.


Ako na to?
Nový zákazník pri registrácii zadá do políčka "Odporučil" Váš variabilný symbol (identifikátor). Tento symbol zistíte po prihlásení sa do svojho účtu na každej stránke v hornej časti.
Akonáhle si tento nový zákazník navýši prvý krát kredit ľubovolnou sumou (min. 10€), automaticky sa Vám na účet pripíše 10% z tejto sumy a na jeho konto pribudne ďalších 5% z navyšovanej sumy.

Máte vlastnú web stránku? Umiestnite na ňu niektorý z našich odkazov alebo reklamných textov a políčko odporučil bude vyplnené automaticky Vašim ID a schované.
Momentálne ponúkame tieto reklamné formáty: (za text "odporucil=" vložte svoj variabilný symbol)
Ak chcete reklamný text alebo banner vložiť na svoje stránky, skopírujte text na svoj web z políčka pod zvolenou reklamou.

www.sms-portal.sk - sms brána pre Vás a Váš web


www.sms-portal.sk


www.sms-portal.sk


www.sms-portal.sk
SMS-PORTAL.SK

Váš partner pre sms marketing

Web bol založený a spustený koncom roku 2010 a už za túto krátku chvíľu pôsobenia na trhu sme získali množstvo spokojných klientov, ktorý naše služby využívaje dlhodobo a denne.

Náš portál zabezpečuje sms mobilný marketing pre mnohých domácich ako aj zahraničných klientov, či už z radu firiem a spoločností alebo súkromných osôb. V každom prípade pristupujeme k požiadavkám našich klientov osobitne so zreteľom na poskytovanie vysokokvalitných služieb a servisu.

Za celú dobu fungovania sme nezaznamenali žiadny výpadok alebo nedostupnosť služieb. Nedávno sme prešli na nový systém a tak Vám môžeme ponúknuť ešte kvalitnejšie služby pri zachovaní cenových hladín.

Ako jediný na trhu Vám prinášame garanciu doručenia sms správ, ak niektorá sms správa nebude doručená príjemcovi, na konci mesiaca Vám vrátime kredit, ktorý ste za ňu zaplatili. Túto službu nenájdete nikde inde.


Copyright © SMS-PORTAL.SK 2010-2011
Podmienky používania | Ochrana osobných údajov | Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH.

hore