Zarábajte s portálom

Ak vlastníte magazín, blog, alebo inú web stránku alebo stačí aj obyčajný facebook účet a chcete si zarobiť, pripravili sme pre Vás spôsob, ako to môžete dosiahnuť s našim portálom www.sms-portal.sk.

Jedná sa o spôsob zárobku, kedy Vami privedený návštevník našich stránok si objedná kredit a Vy za to, že ste ho odporučili (bannerom, článkom, odkazom), dostanete odmenu a to buď finančnú (20%) alebo vo forme sms kreditu (40%).

Každá odmena sa vypočíta zo sumy prvej faktúry, ktorú Vami privedený návštevník zaplatí za sms kredit. Keďže minimálna suma na dobitie je 10€ (bankový prevod), resp. 20€ (paypal, platobná karta), minimálna suma, ktorú dostanete za každého návštevníka, ktorý si kredit zakúpi, je 2-4€ resp. 4-8€ vo forme kreditu.

Affiliate systém je plne automatizovaný, stačí sa len zaregistrovať v našom systéme a v administrácii uvidíte prehľad o počte preklikov (teda o počte návštevníkov, ktorí prišli cez Váš partnerský odkaz, odporúčanie) a sume, ktorú ste si už zarobili.

Prevod zárobkov je možný paypalom alebo bankovým prevodom po overení jednotlivých platieb a pri nazbieraní min. 30€ odmeny. Ak si zvolíte výplatu vo forme sms kreditu, tento Vám bude na účet pripísaný okamžite po overení bez nutnosti nazbierať minimálnu sumu odmeny.

20% / 40%

Sami sa rozhodnete akú odmenu chcete. 20% na účet, alebo 40% vo forme sms kreditu?

30 €

Výplata už od 30€ na Váš bankový účet alebo PayPal.

30 dní

Platnosť cookies je 30 dní.

6 €

Priemerná odmena z jednej registrácie/platby.

Objavte online svet
SMS komunikácie!

Bez záväzkov a aktivačný alebo mesačných popatkov.

Zaregistrovať

Copyright © sms-portal.sk 2010-2023 Všetky ceny sú uvedené s DPH, nie som platca DPH.

Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho prehliadača. Viac informácií.