O službe

Zvýšte svoju konkurecie schopnosť a efektivitu svojho podnikania. Nezáleží na tom v akej oblasti sa pohybujete, náš systém je použiteľný od odosielania osobných sms správ rodine, známym cez malé internetové stránky až po hromadné odosielanie množstva sms správ či už klientom, spolupracovníkom alebo zákazníkom.

Ponúkame Vám efektívny informačný a reklamný nástroj založený na využívaní sms správ. Mobilný telefón má v dnešnej dobe každý a tak sa najmä v zahraničí využíva k získaniu a udržaniu nových zákazníkov. Naše služby sú dokonale pripravené na všetky požiadavky našich klientov. Tieto sms služby sú dokonca lacnešie ako klasické správy odosielané z mobilných telefónov.

Vieme Vám ponúknuť najkvalitnejšie služby za rozumné ceny, nakoľko odoslanie sms je prakticky priame do siete mobilného operátora a následne doručené príjemcovi. Naše sms kanály sa vyznačujú vysokou priepustnosťou a veľmi prijateľnými cenami. Ak sa rozhodujete medzi vysokou kvalitou alebo nízkou cenou, my sme riešenie pre Vás.

Ako jediný na trhu Vám garantujeme doručiteľnosť sms správ. V prípade ak bude správa označená ako nedoručená, na konci mesiaca Vám vrátime cenu, ktorú ste za ňu zaplatili. Zaplatíte tak iba za skutočne odoslané a doručené sms správy.

Výhody
- možnosť odoslať až 459 znakovú sms v jednom kroku
- prehľadný adresár kontaktov a skupín čísel
- archív odoslaných sms správ
- odosielanie hromadných sms správ
- automatické odosielanie k meninám, výročiam
- žiadne aktivačné ani mesačné poplatky
- informácie o doručení/nedoručení sms
- vrátenie kreditu za nedoručenú sms
- odosielanie sms do viac ako 205 krajín
- odoslanie sms z Vášho čísla alebo iného textu (napr. firma.sk)
- prehľadné mesačné štatistiky
- administrácia s okamžitým prehľadom
- neobmedzená platnosť kreditu
- implementácia do Vášho systému ZADARMO
- žiadna viazanosť
- zľavy pri väčšom objeme odoslaných sms mesačne

História

Web bol založený a spustený koncom roku 2010 a za túto dobu pôsobenia na trhu sme získali množstvo spokojných klientov, ktorí naše služby využívaje dlhodobo a denne.

Náš portál zabezpečuje sms mobilný marketing pre mnohých domácich ako aj zahraničných klientov, či už z radu firiem a spoločností alebo súkromných osôb. V každom prípade pristupujeme k požiadavkám našich klientov osobitne so zreteľom na poskytovanie vysokokvalitných služieb a servisu.

Za celú dobu fungovania sme nezaznamenali žiadny väčší výpadok alebo nedostupnosť služieb. Nedávno sme prešli na nový systém a tak Vám môžeme ponúknuť ešte kvalitnejšie služby pri zachovaní pôvodných a dokonca aj nižších cenových hladín.

Objavte online svet
SMS komunikácie!

Bez záväzkov a aktivačný alebo mesačných popatkov.

Zaregistrovať

Copyright © sms-portal.sk 2010-2023 Všetky ceny sú uvedené s DPH, nie som platca DPH.

Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho prehliadača. Viac informácií.