Využitie sms správ

Doprajte zákazníkom Vášho internetového podnikania komfort vo využívaní služieb. Pomocou nášho systému môžete svojich zákazníkov informovať napr. o stave ich objednávky, o novinkách a akciách a podobne. Informačné SMS sú osobnejšie a zákazník si ich prečíta skôr ako email, pretože ho zastihnú kedykoľvek a kdekoľvek. Zatiaľ čo reklamný alebo informačný e-mail si prečíta necelých 60% užívateľov, informačnú správu pozrie takmer 98% ľudí, ktorým bola doručená.

SMS rozhlas pre mestá a obce

Služba sms-portal.sk umožňuje obciam, mestám a samosprávam pohodlne, rýchlo a okamžite informovať svojich občanov o dôležitých udalostiach v obci, varovať pred výpadkom prúdu, odstávke vody a pod.
Zároveň môže byť systém využitý na oznámenie o rôznych predajoch na miestnych trhoch s možnosťou spoplatnenia tejto služby pre predajcov.
Poskytujeme tak obci/mestu moderný komunikačný nástroj, ktorým oslovíte nielen mladú generáciu občanov.

Informačné a notifikačné sms

Zákazníka môžete informovať o stave jeho objednávky (prijatie, spracovanie, expedovanie), prípadne mu môžete potvrdiť rezerváciu napr. do kina, divadla, rezerváciu ubytovania, odoslať upomienku, propomenutie splatnosti faktúry, zakúpenie cesteovného lístka na vlak, autobus, potvrdenie objednania u lekára a podobne. Využití nášho systému je veľmi veľa.
Zvýšte bezpečnosť svojich aplikácií pri prihlasovaní sa. Ak sa Váš zákazník napr. prihlási do systému dostane notifikačnú sms správu s informáciou o prihlásení. Podobnú službu využívajú aj banky v internet bankingu. Alebo môžete identifikovať užívateľa pri registrácií sms správou a overiť si tak jeho telefónne číslo.

Reklamné a akciové sms

Môžete odoslať zákazníkom alebo zákazníkovi sms správu s akciovým (zľavovým) kupónom, ktorý môže využiť na uplatnenie si zľavy na Vašom webe. Je to jednoduchšie, rýchlejšie a neporovnateľne lacnejšie riešenie ako napr. tlačiť papierový kupón a distribuovať ho k zákazníkovi.

Správa môže tiež obsahovať informáciu o prebiehajúcom alebo pripravovanom výpredaji, novinkách, last minute a podobne.

Získanie zákazníkov

Máte obchod, reštauráciu, pizzériu, požičovňu alebo akúkoľvek inú offline prevádzku? SMS marketing sa dá využiť aj v tomto prostredí. Zabezpečíme Vám pohodlné, rýchle a cenovo dostupné riešenie ako osloviť nových aj pôvodných zákazníkov, ktorí sa k Vám do podniku alebo firmy radi vrátia - sms správa je osobnejšia ako email alebo leták.

Ak neviete ako získať kontakty na nových potencionálnych zákazníkov, obráťte sa na nás, radi Vám pomôžeme aj v tejto oblasti.

Vlastná SMS brána na Vašom webe

Chcete návštevníkom svojich web stránok umožniť aby jednoducho poslali sms správu či už Vám alebo komukoľvek?
Nie je nič jednoduchšie ako použiť náš systém. Na svoj web umiestnite formulár, ktorý bude obsahovať max. dve polia a to číslo príjemcu a text sms. Po odoslaní formulára údaje z neho spracuje už náš portál a sms odošle na vložené číslo.
Prípadne môžete zdokonaliť svoj kontaktný formulár a namiesto toho aby Vám zákazníci písali e-mail môžu rýchlo odoslať bezplatne SMS správu, ktorá Vás zastihne takmer okamžite.

Spôsobov využitia nášho systému je veľa, ak máte nápad a neviete ako na to, pokúsime sa poradiť Vám a Vašu myšlienku aj zrealizujeme.

Objavte online svet
SMS komunikácie!

Bez záväzkov a aktivačný alebo mesačných popatkov.

Zaregistrovať

Copyright © sms-portal.sk 2010-2023 Všetky ceny sú uvedené s DPH, nie som platca DPH.

Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho prehliadača. Viac informácií.